МАШЕКА (МТМ)
  • Register

Оренда крана МАШЕКА Київ. Найкращі пропозиції оренди автокранів МАШЕКА. Послуги оренди крана. Ціна (вартість) оренди

аренда автокрана Київ, Ірпінь, Гатне, Чабани, Гостомель, Вишневе,Святопетрівське, ... Детально...

Оренда крана МАШЕКА, оренда автокрана

(068) 540-30-90

Середня ціна оренди автокрана 25 тонн 28 м Київ, оренда крана Київ Автокран МАШЕКА КС-55727-1 вантажопідйомністю 25 тонн змонтований на автомобільному шасі МАЗ-630303, призначений для виконання навантажувально-розвантажувальних і будівельно-монтажних робіт зі звичайними вантажами на будівельних об'єктах. Автокран використовують як в обмежених умовах сучасних міст, так і в умовах будівельних майданчиків, віддалених від населених пунктів. Кран автомобільний МАШЕКА вантажопідйомність 25 т, довжина стріли 28 м найчастіше орендують у Києві та Київській області зокрема на будівельних площадках у таких районах Києва як: Академмістечко, Новобіличі, Виноградар, Оболонь, Соломянський, Подільський, Святошино, Петропавлівська та Софіївська Борщагівки, Жуляни, а також у навколишніх селищах та містах: Чайки, Гостомель, Буча, Горенка, Вишгород, Лебедівка, Вишневе, Віта-Поштова тощо.

Оренда крана Машека 25 тон у Києві, Гостомелі, Ворзелі, Ірпені, Бучі, Вишневому, Вишгороді, Боярці. Послуги оренди автокрана Київ

Детальніше: Оренда автокрана Машека КС-55727. Вартість оренди. Технічні характеристики автокрана

Про компанію

Оренда техніки - інформаційно-диспетчерська служба; спеціалізація - оренда дорожньої, будівельної, землерийної спецтехніки: автокрани, маніпулятори, екскаватори, мініекскаватори, навантажувачі, самоскиди тощо; засновники - група компаній ФОП "Корицький В.В.", ФОП "Гнатюк Б.М."

Контакти
Телефонуйте: тел.: +38(068)5403090, +38(044)3833442
Телефонуйте у skype: arenda-tehniki
Пишіть: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.