КС 4572
  • Register

Услуги крана 16т 21,7м "Галичанин"  Киев Борщаговка Чайки Вишневое Петровское

Крани КС-4572 і КС-4572А вантажопідйомністю 16 оснащені трисекційною телескопічною стрілою довжиною 21,7 м. На орендованому в Києві автокрані може бути встановлений 6-й метровий подовжувач. Коробкою відбору потужності керую електропневматичний привід.
Кранова установка з телескопічною стрілою монтується на шасі КамАЗ-53212 або КамАЗ-53213.

Одночасно при оренді автокрана 25 тонн в Києві можуть виконуватися такі кранові операції (робочі рухи): обертання поворотної рами; підйом (опускання) вантажу і підйом (опускання) стріли; підйом (опускання) вантажу і висунення (втягування) секцій стріли; підйом (опускання) стріли і обертання поворотної рами; висування (втягування) секцій стріли і підйом (опускання) стріли. Основою кранової установки служить нижня опорна (несуча) рама, на якій змонтовані виносні опори, призначені для підвищення стійкості крана і розвантаження шасі при його роботі на будівельних майданчиках Києва, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Чайок, Вишневого, Вишгорода, Святопетрівського.

Для жорсткого з'єднання задніх мостів шасі автомобіля з опорною рамою кранової установки служить механізм блокування підвіски при роботі в крановому режимі під час оренди автокрана в Києві, Борщагівці, Академмістечку, Вишневому, Віті-Поштовій, Ірпені, Бучі. Він складається з двох однакових механізмів (лівого і правого), кожен механізм має гідроциліндр, шарнірно пов'язаний з важелями, закріпленими на опорній рамі. У важелях встановлені ролики, які при висуванні штоків гідроциліндрів входять в пази важелів, також закріплених на опорній рамі і з'єднані тягами з мостами автомобіля. В результаті між мостами заднього візка автомобіля і опорною рамою крана утворюється жорсткий зв'язок.
Виносні опори дозволяють розвантажити мости автокрана при роботі з вантажами на будівельних об’єктах Києва та Київської області і збільшити опорний контур, а, отже, і стійкість кранової установки в робочому положенні. Виносні опори складаються з зварних висувних балок перетину в формі коробки, на кінцях яких закріплені вертикальні гідроциліндри (діаметр поршня 140 мм, штока 110 мм, хід поршня 500 мм).
Кінець штока вертикального гідроциліндра забезпечений куьовидною голівкою, що має кільцеву проточку для з'єднання за допомогою чеки з підкладним підп'ятником.
Висувні балки переміщуються в поперечних балках рами горизонтальними гідроциліндрами (діаметр поршня 80 мм, штока 55 мм, хід поршня 1265 мм).
Кабіна машиніста, встановлена на поворотній платформі крана, облицьована декоративним пластиком, теплоізольована, має два вікна які відкриваються назовні. Вона обладнана склоочисником, вентилятором, плафоном для висвітлення, протисонячних козирком, ящиком для аптечки, кишенею для документації. Кабіна обігрівається обігрівачем О30. Тому автокран можна орендувати в Києві, Святопетрівскому, Стоянці, Капітанівці, Дмитрівці, Ірпені, Бучі, Гостомелі, Чайках, Віті-Поштовій, Вишневому в зимовий період.

Гідропривід автокрана Галичанин 4572 16т, 21,7м (22м) виконаний з розімкненим системою циркуляції робочої рідини і комбінованим регулюванням швидкості шляхом дроселювання рідини, зміни частоти обертання валу насоса і регулювання робочого об'єму гідро двигуна вантажної лебідки.

У гідросистемі застосовані два аксіально-поршневих насоса типу 210.20 і 210.25, аксіально-поршневі гідромотори, секційні гідророзподільники, гальмівні клапани та інші уніфіковані гідроелементи. Максимальний тиск в гідросистемі 17,5 МПа. Магістральний фільтр забезпечує тонкість фільтрації 25 мкм. Місткість гідробаку 300 л.
У гідросистемі крана рекомендується застосовувати робочі рідини двох сортів: ВМГЗ для всесезонної експлуатації при температурі повітря від -53 до + 70 ° С і МГ-30 - при температурі повітря від -15 до + 75 ° С. В якості замінників допускається застосовувати гідравлічні рідини АУ і И-30А.
Електрообладнання автомобіля і кранової установки розраховане на напругу 24 В і складається з приладів безпеки, освітлення і сигналізації, а також контрольно-вимірювальних приладів.
Автокран Галичанин 4572 16т, 21,7м. оснащений пристроями і приладами, що забезпечують його безпечну експлуатацію: обмежувачами вантажопідйомності, висоти підйому і глибини опускання підвіски крюка; покажчиками вантажопідйомності і крену крана; лічильником мотогодин.
На крані також застосовані контрольно-вимірювальні прилади, встановлені в кабіні машиніста, для контролю роботи електроустаткування (амперметр, вольтметр) і гідроприводу (манометри, термометр), а також стандартні покажчики (рівня палива і робочої рідини, тиску і температури масла), прилади освітлення (фари) і т.д.

Технічні характеристики автокрана ГАЛИЧАНИН КС-4572А 16т, 21,7м

 
ПараметрЗначення
Максимальний грузовий момент, т.м 60,8
Вантажопідйомність максимальна, т 16
Довжина стріли, м 9,7 - 21,7
Максимальна висота підйому крюка, м 21,7
Макс. глибина опускания вантажу стрілою 9,7 м, м 12
Швидкість підйому-опускання вантажу, м/хв  
   - номінальна (з вантажем масою 10 - 16 т) 12
   - максимальна (з вантажем масой до 6,0 т) 24
Швидкість опускання вантажу, м/хв не більше 0,3
Частота обертання поворотної частини, об/хв до 2,2
Швидкість зміни вильоту гака, м/хв  
   - при підйомі -опусканні стріли 9,3
   - при висуванні-втягуванні секції стріли 8
Швидкість пересуваннякрана своїм ходом, км/год до 90
Маса крана в транспортному стані, т 20,6
Размір опорного контура вздовж х поперек осі шассі, м 3,85 x 4,8
Колісна формула базового автомобіля 6 х 4
Двигун базового автомобіля: дизельний
- модель КамАЗ-740
- потужність, к.с 210
Габарити крана в транспортноу стані, м (довжина х ширина х висота) 12 х 2,5 х 3,55
Температура експлуатації, град. С від -40 до +40

 

 

Вантажовисотні характеристики автокрана КС-4572А 16т, 21,7м.

Послуги оренди автокрана в Києві, Борщагівці, Вишневому, Гатному, Крюковщині, Чайках, Новосілках, Святопетрівському, Ірпені, Бучі, Гостомелі.

Вантажовисотні характеристики автокрана КС 4572А. 16т 21,7м 22м Послуги крана Київ, Борщагівка, Петрівське, Вишневе, Гатне, Віта-Поштова, Чайки

Оренда автокрана "Галичанин" 16т 21,7м Київ Борщагівка Чайки Вишневе Святопетрівське

Характеристики автокрана КС 4572. Оренда крана 16 тонн в Києві

На крані КС-4572 встановлені наступні контрольно-вимірювальні прилади і пристрої: покажчик тиску масла для контролю роботи двигуна з кабіни машиніста; покажчик температури води в блоці циліндрів двигуна; манометр для контролю високого тиску в напірній магістралі від насоса до розподільника; манометр для контролю низького тиску в зливний магістралі; покажчик крену; покажчик вантажопідйомності; лічильник мотогодин.

"Оренда техніки" надає послуги оренди автокранів в Києві, Ірпені, Бучі, Вишгороді, Святопетрівському, Віті-Поштовій, Вишневому, Пущі-Водиці, Чайках

Про компанію

Оренда техніки - інформаційно-диспетчерська служба; спеціалізація - оренда дорожньої, будівельної, землерийної спецтехніки: автокрани, маніпулятори, екскаватори, мініекскаватори, навантажувачі, самоскиди тощо; засновники - група компаній ФОП "Корицький В.В.", ФОП "Гнатюк Б.М."

Контакти
Телефонуйте: тел.: +38(068)5403090, +38(044)3833442
Телефонуйте у skype: arenda-tehniki
Пишіть: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.