ЕО-2621
  • Register

Экскаватор ЕО-2621. Технические характеристики.  Арендаэкскаватора Киев.

Екскаватор ЕО-2621 призначений для механізації земляних робіт в грунтах I- IV категорій, виконання навантажувальних і дорожньо-будівельних робіт. Функціональні можливості екскаватора дозволяють використовувати його в комунальному господарстві, будівництві та енергетиці. 
Може працювати в помірному кліматі при температурах від мінус 40 ° до плюс 40 ° С.
Екскаватором можна виконувати такі основні види робіт:

зворотною лопатою

  • рити траншеї, котловани зі скиданням грунту у відвал або з вантаженням його в транспорт
  • прямою лопатою - розробляти дрібні забої, зводити насипи, проводити навантаження
  • відвалом - засипати траншеї, згрібати будівельне сміття, очищати дороги від снігу.

Ціни на послуги оренди екскаваторів в Києві. Оренда екскаватора Київ

Екскаватор ЕО-2621 досить мобільний, може працювати в обмежених умовах Києва, має хорошу ремонтопридатність, високу продуктивність і малу енергоємність.
У конструкції екскаватора ЕО-2621 використовуються технології, застосовувані в оборонній промисловості, що забезпечують високу якість і надійність під час оренди екскаватора в Києві та по Київській області.
До трактора кріпляться обв'язувальна рама і рама бульдозера, що підсилюють раму трактора. На обв'язувальній рамі встановлена поворотна колонка. Механізм повороту складається з встановленої на валу зірочки і охоплюючих її ланцюгів, привід здійснюється від двох гідроциліндрів. Таким чином колонка може повертатися з робочим обладнанням навколо вертикальної осі на кут 160 град. Для підвищення стійкості екскаватора в роботі до обв'язувальної рами кріпляться виносні опори з приводом від гідроциліндрів. Відвал бульдозера служить противагою, а при роботі екскаваторним устаткуванням - додатковою опорою. Привід робочого устаткування (стріла, рукоять і ківш) також гідравлічний.
На екскаваторі застосовані два самостійних гідроприводи із загальним баком для робочої рідини. Перший виконує рух (за допомогою шестеренних насосів і розподільника гідроциліндра) стрілуі і ковш. Другий привід відповідає за гідроциліндри механізму повороту, а також за виносні опори та бульдозерне обладнання. Всі встановлені на екскаваторі гідроциліндри - поршневого типу, двосторонньої дії.
Робоче обладнання включає в себе пряму і зворотну лопати з уніфікованим ковшем і бульдозер. Екскаватор може бути оснащений також змінним устаткуванням грейфера, крана, гідромолота, ковшем підвищеного об'єму та вилами. При переобладнанні екскаватора з зворотної лопати на пряму, ківш, повернений зубами назовні, жорстко кріпиться додатковими тягами до кінця рукояті, а гідроциліндри рукояті - до її нижнього кронштейна. Днище ковша з'єднане з корпусом шарнірно, і відкривається для розвантаження гідроциліндром ковша.

БАЗА колісний трактор ЗТМ-60М
Тяговий клас трактора 1.4
ДВИГУН дизель виробництва ММЗ (Білорусь)
Потужність двигуна, кВт (к.с.), не менше 45,6 (62)
Потужність насосної установки, кВт (к.с.) 44,32 (60,3)
РОБОЧЕ ОБЛАДНАННЯ  
Геометрична ємність ковша, м3 0.25
Номінальна місткість ковша, м3 0.28
Найбільша глибина копання, м 4.15
Найбільша висота вивантаження в транспортний засіб, м, не менше 3.2
Найбільший радіус копання, м 5.3
Зусилля копання, Н 35000
Тривалість робочого циклу, с 16.5
Ширина відвалу, м 2.3
ГАБАРИТНЫЕ РАЗМЕРЫ  
Довжина * Ширина * Висота, мм 7000*2500*3800
МАСА  
Експлуатаційна маса агрегату, кг 6100
   
Найбільша швидкість, км/год 20

Ціни на послуги оренди екскаваторів в Києві. Оренда екскаватора Київ.

 

Оренда екскаватора JCB 3CX

jcb3cx 
Послуги оренди екскаваторів  JCB 3CX у Києві та Київській області. Об'єм ковша від 0,25 м.куб. до 0,8 м.куб. Ковш для завантаження до 1,1 м.куб. Глибина прокопування до 6,5 м. Копаємо котловани, траншеї, плануємо площадки...

Детально...

Оренда екскаватора JCB 4CX

jcb3cx 
Послуги оренди екскаваторів JCB 4CX у Києві та Київській області. Ємність ковша для завантаження до 1,3 м.куб. Глибина прокопування до 4,67 м. Копаємо котловани, траншеї, плануємо площадки...

Детально...

Вартість оренди екскаваторів

jcb3cx 
Вартість оренди екскаваторів у Києві та Київській області: Ірпінь, Буча, Гостомель, Вишневе, Чайки, Чабани, Гатне, Святопетрівське, Борщагівка, Боярка, Глеваха, Новосілки, Петрівське,  Хотів, Бровари, Круглик, Лебедівка ...

Детально...

Про компанію

Оренда техніки - інформаційно-диспетчерська служба; спеціалізація - оренда дорожньої, будівельної, землерийної спецтехніки: автокрани, маніпулятори, екскаватори, мініекскаватори, навантажувачі, самоскиди тощо; засновники - група компаній ФОП "Корицький В.В.", ФОП "Гнатюк Б.М."

Контакти
Телефонуйте: тел.: +38(068)5403090, +38(044)3833442
Телефонуйте у skype: arenda-tehniki
Пишіть: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.